Duchowe doradztwo - coaching duchowy, doradztwo personalne, przewodnictwo duchowe

Symbole Ying i Yang jako żywioły ognia i wody - wizualizacja artystyczna

Czasem możesz posiadać potrzebę rozmowy, porozmawiania na temat Twoich obecnych problemów, tematów, zagadnień. Spojrzenia na nie z innej, duchowej perspektywy. Tej, która jest znacznie bliższa Twojej duszy, nadświadomości. Stąd też mogę zapropoponować Ci duchowe doradztwo.

Przewodnictwo duchowe, które mogę Ci zaproponować polega na rozmowie, podczas której będziesz mógł/mogła spojrzeć na swoje problemy z prespektywy duszy, w szerszym kontekście, spojrzeniu. Podczas spotkania stosuję również techniki energetyczne, czy inne działania ezoteryczne, które akurat w danym momencie będą najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Kieruję się przy tym intuicją, jasnoodczuwaniem. Przewodnictwo duchowe, które mogę Ci zaproponować może pomóc Ci w obecnych problemach, tematach Ciebie interesujących, kwestiach życiowych.

Duchowy coaching proponowany przeze mnie może być stosowany jako osobna forma działania, spotkania lub jako część sesji hipnozy regresyjnej, która tak czy inaczej zazwyczaj zaczyna się od rozmowy przed samą sesją. Wsparcie duchowe, spojrzenie z bardziej szerokiej, duchowej perspektywy może okazać się niesamowicie potrzebne akurat w Twoim wypadku. Dlatego jeżeli czujesz potrzebę rozmowy, połączonej z ewentualnymi działaniami na różnych poziomach lub samej rozmowy, to być może jest to narzędzie doskonałe właśnie dla Ciebie.

Duchowe przewodnictwo może być stosowane jako osobne narzędzie lub uzupełnienie hipnozy regresywnej do życia między wcieleniemi oraz sesji reinkarnacyjnej. Doradztwo może być w formie zarówno przez komunikator typu Skype (lub inny, wedle preferencji), w formie spotkania osobistego lub po prostu poprzez korespondencję e-mail. W zależności od tego, co akurat najbardziej będziesz potrzebować na dany moment.