Hipnoza sugestywna - uzupełnienie regresji hipnotycznej do życia między życiami i poprzednich wcieleń oraz progresji hipnotycznej

Hipnoza podczas sesji sugestywnej

Hipnoza sugestywna stanowi uzupełnienie regresji hipnotycznej do życia między życiami oraz do poprzednich wcieleń w trakcie której możemy natknąć się, na różne problemy, związane z traumatycznymi, ciężkimi, trudnymi przeżyciami Duszy zarówno w poprzednich inkarnacjach, jak również w obecnym wcieleniu. Hipnoza sugestywna umożliwia pomoc, wsparcie w leczeniu niektórych emocjonalnych, czy psychicznych problemów, gojenie emocjonalnych ran z przeszłości, jak również radzenie sobie z problemami emocjonalnymi, psychologicznymi, usuwanie szkodliwych nałogów, nawyków utrudniających życie. Dzięki sugestiom wydawanym podczas hipnozy możliwe jest radzenie sobie z uzależnieniami, jak uzależnienie od papierosów (pomoc w rzuceniu palenia), kawy, szkodliwych nawyków, natręctw. Hipnoza sugestywna umożliwia również poprawę koncentracji, a co za tym idzie sprzyja ułatwieniu i przyśpieszeniu procesu nauki, dlatego też jest to doskonała opcja dla wszystkich uczniów, studentów, osób uczących się i poszerzających swoje horyzonty umysłowe.

Hipnoza sugestywna jako uzupełnienie sesji regresji duchowej, progresji hipnotycznej, czy hipnozy reinkarnacyjnej. Hipnoza sugestywna może być także skuteczna jako metoda niekonwencjonalna w takich przypadkach, jak leczenie traum emocjonalnych, natręctw, nerwic etc. Wykazywać może ona skuteczność w przypadku pomocy w leczeniu chorób psychosomatycznych, bóli. Oprócz tego hipnoza taka pozwalać może na określenie przyczyn niektórych chorób i zaburzeń, z jakimi borykają się ludzie w obecnym świecie. Możliwa jest pomoc w leczeniu wszelkich traum z dzieciństwa, wczesnej młodości, czy w jakimkolwiek innym wieku.

Hipnoza sugestywna stosowana jest jako uzupełnienie regresji hipnotycznej do życia między życiami poprzednich wcieleń oraz progresji hipnotycznej.

Jeżeli zainteresowała Cię moja strona oraz jesteś zainteresowany/zainteresowana, by dowiedzieć się więcej i spotkać się ze mną, aby na własnej skórze doświadczyć niezwykłego przeżycia jakim jest regresja do życia między życiami i poprzednich wcieleń, to zapraszam do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.