Progresja hipnotyczna

Progresja hipnotyczna do przyszłych wcieleń, progresja, duchowa progresja hipnotyczna, hipnoza duchowa do przyszłości, progresja do przyszłości w obecnym życiu

Progresja hipnotyczna, hipnoza progresywna - duchowa progresja reinkarnacyjna - jak również do przyszłych wcieleń to doskonałe narzędzie, dzięki któremu możliwe staje się przeniesienie świadomości osoby regresowanej do zarówno przyszłych inkarnacji, przyszłości w obecnym wcieleniu (co umożliwia np. odpowiedź na wiele dręczących pytań), jak również okres życia między życiami po zakończonym obecnym wcieleniu, jak również po zakończeniu przyszłych inkarnacji. Progresja hipnotyczna daje praktycznie nieosiągalne innymi metodami możliwości, których odpowiednie użycie pozwala na dotarcie do najbardziej zaawansowanych, ukrytych do tej pory odpowiedzi na wszelkiego typu pytania.

Jak wiadomo czas to tylko złudzenie naszego umysłu i mówi o tym nie tylko ezoteryczny, duchowy punkt widzenia, ale również fizyka na obecnym etapie doskonale wyjaśnia niezaprzeczalny, udowodniony naukowo fakt, iż przeszłość, teraźniejszość i przyszłość istnieją zawsze i istniały zawsze, natomiast nasze "klatkowe" postrzeganie przemijania czasu, to jedynie iluzja naszych ograniczonych ludzkich mózgów. W Świecie Dusz, czyli w naszym prawdziwym domu, w którym znajdujemy się wtedy, gdy nie inkarnujemy na Ziemi, czy też w innych światach - czy to fizycznych, półmentalnych, czy też mentalnych - przeszłość, przyszłość i teraźniejszość istnieją równocześnie. Stąd też wszystkie nasze przyszłe inkarnacje już istnieją, już zostały zaplanowane. Dzięki doskonałemu narzędziu, jakim jest progresja duchowa do przyszłych inkarnacji, do życia między życiami, jak również do przyszłości w obecnym żywocie możemy poznać doskonale to, co nas czeka zarówno w obecnym naszym życiu, jak również w przyszłych.

Progresja do przyszłości w obecnym oraz przyszłych wcieleniach daje niesamowite możliwości poznawcze, badawcze, jak również terapeutyczne. Możesz otrzymać odpowiedzi wobec obecnego życia, a równie dobrze do przyszłych swoich wcieleń. Z progresją wszystko to staje się całkowicie możliwe. Progresja duchowa prowadzona może być jako osobna terapia lub też jako dodatek, jak również uzupełnienie regresji duchowej oraz regresji reinkarnacyjnej. Progresja hipnotyczna posiada także wartość terapeutyczną i pozwala usunąć blokady, wątpliwości, czy lęki dotyczące chociażby naszej przyszłości. Możesz poznać w jak cudownych światach przyjdzie Ci jeszcze inkarnować, poznać odpowiedzi na nieodpowiadalne nigdzie indziej pytania, pozytywnie nastroić się wobec przyszłych zdarzeń z przyszłości i wiele innych.

Jeżeli zainteresowała Cię moja strona oraz jesteś zainteresowany/zainteresowana, by dowiedzieć się więcej i spotkać się ze mną, aby na własnej skórze doświadczyć niezwykłego przeżycia jakim jest regresja do życia między życiami i poprzednich wcieleń, to zapraszam do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.