O regresji reinkarnacyjnej - hipnoza, regresja hipnotyczna do poprzednich zyć

O regresji reinkarnacyjnej, inne światy, Michael Newton - regression, duchowa regresja reinkarnacyjna, spiritual

Duchowa regresja reinkarnacyjna, to metoda, którą stosuje się, gdy pacjent znajduje się w transie hipnotycznym, czyli w głębokim relaksie całego ciała, jednak przy dalej świadomym umyśle. Ten stan naturalnego relaksu sprawia, iż możliwe jest dotarcie do najgłębszych zakamarków podświadomości, a w tym także do naszej nadświadomości, w której znajduje się świadomość duszy. W trakcie sesji regresji reinkarnacyjnej zatem można w łatwy sposób dotrzeć do innego miejsca i czasu, w którym nasza świadomość - nasza dusza - inkarnowała jako inny człowiek (lub inna istota, w przypadku inkarnacji na innych planetach, czy w innych światach, niż Ziemia).

Regresja reinkarnacyjna stanowi część pracy z regresją do życia między życiami - regresją hipnotyczną inspirowaną regresją LBL według Michaela Newtona lub też jest to osobna sesja w której przeprowadzana jest jedynie hipnoterapia związana z regresją do poprzednich wcieleń. Wszystko to zależy od osoby poddawanej regresji, indywidualnej sytuacji osoby, która przychodzi skorzystać z regresji hipnotycznej.

Regresja reinkarnacyjna również pozwala uzyskać informacje nie tylko na temat innych inkarnacji na Ziemi, ale również w innych światach, zarówno tych fizycznych (jak Ziemia), jak również w światach mentalnych, które znacznie różną się od tego, z czym spotykamy się na Ziemi. Bardzo możliwe zatem, iż Twoja dusza przez setki tysięcy wcieleń nie inkarnowała jedynie na Ziemi, ale również na innych planetach w naszym Wszechświecie, w innych światach znajdujących się w innych Wszechświatach oraz wymiarach, jak również w światach pół-fizycznych, pół-mentalnych, czy też rzeczywistościach całkowicie mentalnych. Warto zagłębić się w tego typu wiedzę i poznać szczegóły pochodzenia jak również drogi wędrówki Twojej duszy, jeśli temat uważasz za interesujący. Nie wspominając już o wielu walorach terapeutycznych, które oferuje korzystanie z regresji reinkarnacyjnej.

Jeżeli zainteresowała Cię moja strona oraz jesteś zainteresowany/zainteresowana, by dowiedzieć się więcej i spotkać się ze mną, aby na własnej skórze doświadczyć niezwykłego przeżycia jakim jest regresja do życia między życiami i poprzednich wcieleń, to zapraszam do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.