Progresja reinkarnacyjna

Przyszłe wcielenia - progresja reinkanracyjna duchowe przenoszenie do przyszłych wcieleń, inkarnacji - dzięki progresji zwanej także hipnoza progresywna - możliwe jest przeniesienie świadomości osoby poddawanej sesji do przyszłych żywotów, dzięki czemu możliwe staje się eksplorowanie nieprzeżytych jeszcze - w przypadku postrzegania czasu jako liniowego - zdarzeń

Progresja reinkarnacyjna, hipnoza duchowa progresywna (spiritual progression hypnosis), to metoda stosowana podczas głębokiej relaksacji ciała, czyli w hipnozie. Progresja reinkarnacyjna, to część techniki progresji hipnotycznej. Metoda ta umożliwia przeniesienie pacjenta do przyszłych inkarnacji, które są z perspektywy postrzegania przez człowieka czasu liniowego jeszcze nie zaplanowane. Dzięki progresji reinkarnacyjnej, która polega na odczytywaniu ze świadomości pacjenta zdarzeń mających miejsce w trakcie ich przyszłych inkarnacji możliwe jest dokładne poznanie tego, co czeka nas w przyszłych żywotach, możliwe staje się przy tym również badanie konsekwencji obecnych wyborów i ścieżek życiowych. Progresja reinkarnacyjna może wydać się atrakcyjną opcją dla wielu z osób poddających się hipnozie duchowej. Przede wszystkim pełni ona rolę badawczą, pozwalając pacjentom na poznanie tego, co czeka ich w przyszłych wcieleniach. Szczególnie w przypadku trudniejszych inkarnacji - a w takich właśnie przebywa często wielu z osób uczestniczących w sesji - wizja przyszłej, znacznie lepszej inkarnacji wydaje się pocieszająca, uspokajająca. Oprócz tego progresja reinkarnacyjna pozwala poznać odpowiedzi na pytania, na które często niemożliwe wydaje się odpowiedzenie, jeśli weźmiemy pod uwagę jedynie obecne lub przeszłe żywoty. A zatem progresja reinkarnacyjna zarówno jako element sesji regresji duchowej, jak również jako osobne sesje to doskonała propozycja dla wielu zainteresowanych tego typu metodą osób.

Jeżeli zainteresowała Cię moja strona oraz jesteś zainteresowany/zainteresowana, by dowiedzieć się więcej i spotkać się ze mną, aby na własnej skórze doświadczyć niezwykłego przeżycia jakim jest regresja do życia między życiami i poprzednich wcieleń, to zapraszam do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.