Progresja - hipnoza do przyszłości w obecnym wcieleniu

Progresja - hipnoza progresyjna, hipnoterapia duchowa progresja hipnotyczna do przyszlosci w obecnym wcieleniu Michael Newton Wędrówka Dusz, Przeznaczenie Dusz, hipnoterapeuta Arkenas

Hipnoza w progresji czasu i przestrzeni

Któż z nas nie chciałby znać przyszłości i tego, co czego nas w najbliższym i tym dalszym okresie czasu? Progresja hipnotyczna do przyszłości w obecnym wcieleniu dokładnie to umożliwia. Dzięki tej metodzie możliwe jest przeniesienie świadomości pacjenta do przyszłości w obecnym życiu. Przy czym nie ma znaczenia jak daleko w przyszłość zostaje przeniesiony klient - na pewnym poziomie (i jest to czysto naukowe podejście) i tak cała przyszłość już się zdarzyła, dlatego też niezależnie od tego, czy klient zostanie przeniesiony o jeden dzień, czy 20 lat do przodu w przyszłość - jest możliwe na takiej samej zasadzie uzyskanie informacji dotyczących tego, co czeka daną osobę w przyszłości.

Być może dręczą Cię pytania? Dotyczące związku - spotkania Bratniej Duszy, drugiej połówki, pieniędzy - znalezienie pracy, sukcesu w biznesie, albo życiowe, rodzinne, czy jakiekolwiek inne? Progresja do przyszłości w obecnym wcieleniu jest w takim przypadku doskonałym narzędziem. Progresja hipnotyczna do przyszłości w obecnej inkarnacji umożliwia właśnie odpowiedzi na Twoje wszelakie pytania dotyczące obecnego życia. Stanowi ona doskonałe uzupełnienie regresji duchowej (regresja do życia między żywotami i poprzednich inkarnacji), jak również jako osobna sesja progresji hipnotycznej. Posiada ona cele zarówno jeśli chodzi o badanie przyszłości i znajdywanie odpowiedzi na najważniejsze wobec niej pytania, jak również może przyjąć formę terapeutyczną lub jako uzupełnienie hipnoterapii.

Progresja hipnotyczna do przyszłości w Twoim obecnym życiu, czyli hipnoza progresyjna, to doskonałe narzędzie dla każdego, kto pragnie poznać odpowiedzi na wiele najistotniejszych pytań w swoim życiu.

Jeżeli zainteresowała Cię moja strona oraz jesteś zainteresowany/zainteresowana, by dowiedzieć się więcej i spotkać się ze mną, aby na własnej skórze doświadczyć niezwykłego przeżycia jakim jest regresja do życia między życiami i poprzednich wcieleń, to zapraszam do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.