Uzdrawianie w hipnozie - sesje hipnozy uzdrawiającej jako uzupełnienie regresji hipnotycznej lub osobna sesja

Uzdrawianie za pomocą hipnozy, uzdrawianie hipnozą, czy też ujmując inaczej hipnoza uzdrawiająca, obejmuje szereg technik pracy mającej na celu szeroko rozumiane uzdrawianie na poziomie holistycznym, całościowym, pracę z Przewodnikiem duchowym, istotami światła, czy też uzdrowicielami duchowymi, jak również z umysłem, podświadomością, energetyką, energią, aurą, czakrami, czy poziomem duszy

Hipnoza uzdrawiająca

Hipnoza uzdrawiająca, to działania mające na celu szeroko rozumiane uzdrowienie, uzdrawianie podczas sesji hipnozy. Hipnoza uzdrawiająca może być stosowana jako uzupełnienie sesji hipnozy regresyjnej lub regresji do życia między życiami (inspirowanej metodą LBL), czy też progresji hipnotycznej. Jak również tego typu uzdrawiająca terapia, hipnoterapia może być stosowana jako osobna sesja. Poprzez uzdrawianie rozumiemy tutaj działanie na wielu płaszczyznach. Zarówno energetycznym, duchowym, jak również poziomie umysłu, podświadomości etc. Z racji tego, iż najlepiej pracować na wszystkich poziomach najlepiej uzdrawianie w takiej sesji dodać do właściwej sesji hipnozy regresyjnej. Aczkolwiek można także zadziałać z tą metodą, jako osobną sesję.

Uzdrawianie w hipnozie, które mogę zaproponować składa się z wielu różnych metod i praktyk. Jest swoistym połączeniem pracy z umysłem, podświadomością, energią, energetyką oraz poziomem duszy. Podczas sesji jest możliwość pracowania z umysłem, jak również z Przewodnikiem duchowym, istotami światła, Uzdrowicielami duchowymi z przestrzeni świata duchowego, świata dusz. Składa się z różnego typu technik, a dobranie odpowiedniej terapii jest kwestią bardzo indywidualną i zależy od danej osoby, jej energii, uwarunkowań energetycznych, emocjonalnych, psychicznych, duchowych, połączenia z duszą w danym momencie etc. Wszystko, co proponuję dobieram indywidualnie po wcześniejszej rozmowie i zapoznaniu się z daną kwestią, tematem, z jakim zgłaszająca się do mnie osoba chciałaby popracować.

Hipnoza uzdrawiania działać może na kwestie związane z wszelkimi blokadami, objawami psychosomatycznymi, blokadami energetycznymi, emocjonalnymi, psychicznymi, chorobami mającymi przyczyny psychosomatyczne (mającymi przyczyny na poziomie umysłu, podświadomości, energetyki, duszy). Często jest połączona np. z regresją reinkarnacyjną, czy może łączyć się z wizytą w świecie dusz podczas sesji regresji. Podczas sesji hipnozy związanej z uzdrawianiem możemy działać m.in. z różnego typu wzorcami, zapisami emocjonalno-energetycznymi, szkodliwymi nawykami, nałogami, czy objawami mającymi podłoże psychosomatyczne, niefizyczne, kwestiami duchowymi, jak wybaczenie danej osobie, duszy, pogodzenie się z daną osobą, duszą, problemami wewnętrznymi, psychologicznymi, pozostałościami po traumach z poprzednich wcieleń, jak również po traumach z obecnego życia i wiele innych.

Oczywiście tego typu sesja uzdrawiania nie może absolutnie zastąpić leczenia medycyny konwencjonalnej, ani też nie jest rozumiana jako leczenie w konwencjonalnym znaczeniu tego słowa. Jest to natomiast niekonwencjonalne wsparcie na zasadzie energetycznej, duchowej pracy z daną osobą, jej umysłem, duszą, energią itd. dla osób zainteresowanych tego typu pomocą, działaniem, wsparciem.

Jeżeli zainteresowała Cię moja strona oraz jesteś zainteresowany/zainteresowana, by dowiedzieć się więcej i spotkać się ze mną, aby na własnej skórze doświadczyć niezwykłego przeżycia jakim jest regresja do życia między życiami i poprzednich wcieleń, to zapraszam do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.