Karma, lekcje życiowe, prawo przyczyny skutku i inne

Karma, lekcje karmiczne, prawo przyczyny i skutku

Jako ludzie (z nielicznymi wyjątkami) spoglądamy na swoje życie z pewnej ograniczonej perspektywy, która niekoniecznie przedstawia prawdę taką, jaką ona jest w istocie. Chodzi mianowicie o tzw. amnezję naszej duchowej świadomości, jaka zostaje na nas nałożona z chwilą, w którą rodzimy się tutaj na Ziemi. Amnezja ta, to blokada pamięci tego, czego doświadczaliśmy w poprzednich inkarnacjach, a także tego, co działo się w czasie, w którym nie inkarnowaliśmy, a przebywaliśmy wtedy w naszym prawdziwym domu, czyli tzw. Świecie Dusz (obecne życie, wcielenie, ciało, Ziemia nie są naszym prawdziwym domem - to tylko tymczasowa szkoła, jedna z cięższych zresztą). Przez nałożoną na nas blokadę tego typu straciliśmy pamięć na temat tego, kim naprawdę jesteśmy. Często ludziom wydaje się, że żyjemy tylko raz. Prawda jednak wygląda nieco inaczej - wielu z nas (szczególnie osoby, których dusze znajdują się na wyższych poziomach rozwoju) ma za sobą setki, tysiące, dziesiątki tysięcy inkarnacji zarówno na Ziemi, jak również w innych światach, wymiarach itd.

Przyczyny karmiczne zdarzeń, spraw, karmic lessons, progresje hipnoza, regresje, świat dusz, Bratnie Dusze, Soulmates

Wpływ karmy na obecne uwarunkowania życiowe

Często sprawy w naszym życiu postrzegamy jako zbiegi okoliczności, przypadki, pewne szczęśliwe lub mniej szczęśliwe wydarzenia. Często ludzie, którym się dobrze układa przypisują sukcesy swojemu ego i w tzw. racjonalnych argumentach, podobnie zresztą z ludźmi, którym niekoniecznie tak dobrze wychodzi w życiu. Sam nawet świat zakłada pozornie dużą niesprawiedliwość - ludzie różnią się poziomem inteligencji, charakterami, wyglądem i urodą fizyczną, majątkiem, statusem społecznym, stanem zdrowia, relacjami z innymi ludźmi, czy wydarzeniami i sytuacjami, które napotykają na swojej drodze życia. Ustalenie przyczyn takiego stanu rzeczy z perspektywy tylko obecnego życia wydaje się nielogiczne i bezsensowne. I w istocie z perspektywy obecnego życia tak właśnie jest. Na szczęście (lub nie, jak kto woli) prawda jest taka, iż wszystko, czego doświadczamy, to jacy jesteśmy, jak wygląda nasze życie, jest w gruncie rzeczy efektem naszych wcześniejszych działań, myśli, uczuć. Mając na myśli wcześniejsze mam na myśli poprzednie inkarnacje. Każdy z nas doświadcza karmy - karma to uniwersalne prawo przyczyny i skutku, znajome szczególnie z filozofii i religii wschodu. Sidhartha Gautama, czyli popularny Budda rzekł, iż nawet na najwyższej górze lub w najgłębszej jaskini nie uciekniemy od naszej karmy. Oprócz karmy doświadczamy efektów lekcji, które nasza dusza ustaliła sobie przed obecnym wcieleniu. Oczywiście lekcje również są częścią systemu wypalania i odpracowywania karmy, gdyż wszystko, co istnieje w naszym życiu z perspektywy duchowej jest ze sobą ściśle połączone i powiązane.

Progresja i regresja - hipnoza i hipnoterapia jest skuteczna w sprawdzeniu karmy przerobionej lub nieprzerobionej na obecne wcielenie - hipnotyzer Arkenas zaprasza do Instytutu Eksploracji Duszy i Umysłu w Poznaniu

Dlatego też regresja hipnotyczna do poprzednich wcieleń okazuje się doskonałym narzędziem badawczym oraz terapeutycznym zarazem, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju sprawy związane z naszym życiu. Często w trakcie sesji do życia między życiami stosowana jest również regresja do poprzednich wcieleń, zwana także regresją reinkarnacyjną. Regresja do poprzednich wcieleń umożliwia dogłębną analizę tego, skąd wzięły się dosłownie wszystkie sprawy w naszym obecnym życiu. Dlaczego tak a nie inaczej wyglądamy, dlaczego urodziliśmy się w takiej a nie innej rodzinie, dlaczego mamy tyle i tyle pieniędzy, skąd biorą się nasze sukcesy, jak również problemy, dokąd zmierza nasze życie i co jest przed nami. Dzięki regresji reinkarnacyjnej możliwe staje się dokładne przeanalizowanie karmy, jej rodzajów, procenta przepracowania dotychczasowej karmy, jak również procenta karmy do jeszcze do wypalenia oraz poznania czasu, w którym zostanie ona wypalona. Dzięki regresji reinkarnacyjnej również możliwe staje się poznanie dokładnych lekcji życiowych, relacji, związków i wszelkich innych efektów naszych wcześniejszych działań. Regresja reinkarnacyjna umożliwia zatem dokładne zbadanie karmy, lekcji życiowych, spraw życiowych, relacji, przyczyny chorób, problemów, sukcesów, osiągnięć i wielu innych.

Jeżeli zainteresowała Cię moja strona oraz jesteś zainteresowany/zainteresowana, by dowiedzieć się więcej i spotkać się ze mną, aby na własnej skórze doświadczyć niezwykłego przeżycia jakim jest regresja do życia między życiami i poprzednich wcieleń, to zapraszam do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.