Regresja hipnotyczna do życia między życiami inspirowana naukami ezoterycznymi i odkryciami badaczy życia po życiu, hipnoza do poprzednich wcieleń

Regresja hipnotyczna do życia między życiami inspirowana metodą LBL, którą oferuje dr Michael Newton

Regresja hipnotyczna - hipnoza regresyjna do życia między życiami - hipnoza regresywna oraz hipnoza do poprzednich wcieleń to doskonała metoda badawcza, będąca zarówno doskonałym narzędziem terapeutycznym, jak również świetną metodą, dzięki której możliwe jest uzyskanie zarówno kluczowych odpowiedzi na fundamentalne pytania każdego z nas oraz uzyskanie cennych informacji nie tylko z planu fizycznego obecnego życia, ale także poprzednich wcieleń oraz życia między życiami z naszego prawdziwego domu, z którego wszyscy przychodzimy - z domu naszych dusz.

Zajmuję się regresją hipnotyczną inspirowaną odkryciami badaczy życia po życiu, takich jak m.in. Robert Schwartz, Raymond Moody, Brian Weiss, Michael Newton, czyli twórca metody hipnozy o nazwie regresja LBL (od ang. "life between lives") już od jakiegoś czasu, a im dłużej prowadzę badania w tym zakresie, tym coraz bardziej zadziwiają mnie niezliczone możliwości, jakie kryje ta metoda odkrycia i terapii zarazem. Zainspirowany efektami pracy takich autorów, jak Michael Newton, a także ideami zawartymi w filozofiach wschodu wykorzystuję metodę regresji hipnotycznej łączącą w sobie zalety zarówno hipnozy regresywnej do poprzednich wcieleń, regresji hipnotycznej do życia między życiami z jeszcze bardziej ulepszoną precyzją oraz jakością otrzymywanych informacji ze Świata Dusz oraz nadświadomości osób do mnie trafiających.

Regresja hipnotyczna do życia między życiami oraz hipnoza regresyjna do poprzednich wcieleń, inkarnacji - regresja do poprzednich wcieleń, hipnoza do poprzednich inkarnacji, którą proponuję osobom zainteresowanym oparta jest o metodę, którą stosuje w swojej praktyce Michael Newton i do której dodane zostały przeze mnie nowe elementy.

Regresja duchowa do życia między życiami to pewna, sprawdzona, bezpieczna metoda, posiadająca mnóstwo zalet zarówno poznawczych jak i rozwijających duchowo. Regresja tego typu pozwala na uzyskanie wielu cennych informacji oraz odpowiedzi na mnóstwo dręczących Cię pytań i pomaga w samorozwoju oraz rozwiązywaniu wielu problemów, z którymi możesz borykać się w swoim życiu.

Wiele poddanych regresji osób potwierdza wyjątkowe zalety prowadzanych przeze mnie regresji duchowych do życia między życiami. Twoja wizyta na mojej stronie również nie jest przypadkowa. Jednak ostateczna decyzja wobec tego, co wybierzesz należeć będzie do Ciebie.

Jeżeli zainteresowała Cię moja strona oraz jesteś zainteresowany/zainteresowana, by dowiedzieć się więcej i spotkać się ze mną, aby na własnej skórze doświadczyć niezwykłego przeżycia jakim jest regresja do życia między życiami i poprzednich wcieleń, to zapraszam do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.