Regresja hipnotyczna - dlaczego potrzebna

Bratnie dusze przechodzą przez bramy światła - wizualizacja sesji hipnozy regresyjnej

Regresja hipnotyczna to potężne narzędzie zrozumienia, rozwoju, samopoznania, transformacji oraz pogłębienia wiedzy duchowej na temat siebie, swojej duszy, swoich poprzednich doświadczeń (inkarnacji) na Ziemi lub innych planetach, czy światach, jak również narzędzie uzdrowienia, zwiększenia harmonii oraz pozytywnych zmian w naszym życiu oraz przyszłych wcieleniach. Tak naprawdę bardzo wiele można pisać na temat tego, jak bardzo pomocna oraz owocna zarazem może być dla nas sesja hipnozy regresyjnej.

Zalety regresji hipnotycznej

W przypadku regresji hipnotycznej wykonywanej metodami, które stosuję możliwe jest przeniesienie się zarówno do doświadczeń w naszych poprzednich inkarnacjach, jak również doświadczenie siebie podczas przebywania w naszym prawdziwym domu - świecie dusz - jako czysta dusza, światomość, istota, którą jesteśmy. Będąc w świecie duchowym mamy możliwość kontaktu z naszym Przewodnikiem duchowym (lub Przewodnikami duchowymi, gdyż może być ich więcej), bliskimi duszami (zarówno tych, których znamy obecnie, jak i zmarłymi krewnymi, ukochanymi, przyjaciółmi, jak również z tymi, z którymi nie dane nam było spotkać się w obecnym wcieleniu - a przynajmniej nie do tej pory), wyższymi istotami światła etc. Możemy odwiedzić miejsce, w którym będziemy mieć możliwość poznać siebie z perspektywy nieśmiertelnej duszy, poznać swoją grupę dusz (najbliższą duchową rodzinę, czy też przyjazne dusze, z którymi inkarnujemy w wielu naszych kolejnych żywotach, często tworząc z nimi bliskie relacje miłości, przyjaźni, relacje rodzinne etc). Podczas sesji mamy możliwość głębszej analizy naszej duszy, karmy na obecne wcielenie, lekcji duchowych, głębszego zrozumienia i poznania przyczyn oraz możliwych rozwiązań jeżeli chodzi o problemy oraz wyzwania z którymi mierzymy się w obecnym wcieleniu. Jest tak naprawdę możliwość poznania siebie na znacznie głębszym stopniu, niż ma to miejsce w przypadku życia codziennego.

Dusza człowieka idzie na spotkanie z Radą Starszych

Analiza karmy i praca podczas sesji hipnotycznej

Poprzez analizę karmy, przyczyn naszych obecnych problemów, analizę poprzednich wcieleń, poprzez żywe, bezpośrednie doświadczenie, zobaczenie, odczucie, ujrzenie nas samych w poprzednich wcieleniach dostajemy niesamowity potencjał ku samorozwojowi. Niezależnie, czy chodzi o poznanie przyczyn skutków których doświadczamy obecnie, jako konkretne problemy i trudności życiowe, czy też wskazówki dotyczące naszej dalszej drogi rozwoju. Czy też znalezienie kierunku dla naszego dalszego życia. A może pomocy w podjęciu decyzji. Lub też chciałbyś/chciałabyś pomóc sobie np. w uzdrowieniu siebie na poziomie emocjonalnym, duchowym, fizycznym, czy też w procesie transformacji duchowej, czy też transformacji swojego życia. Albo sposobów tego, jak szybciej, łatwiej i łagodniej zakończyć lekcje karmiczne na nasze obecne wcielenie, aby nasze życie mogło stać się jeszcze bardziej pozytywne, promieniste, pełne szczęścia, radości, spełnienia. Niezależnie jakie mogą być Twoje motywacje, czy to, czego chciałbyś/chciałabyś doświadczyć, czy zmienić w swoim życiu - regresja hipnotyczna do życia między życiami i poprzednich wcieleń może to Ci umożliwić. Jest ona polecana tak naprawdę w bardzo wielu przypadkach.

Dlaczego hipnoza regresywna

Innymi słowy jeżeli zastanawiasz się, czy regresja hipnotyczna jest dla Ciebie? Odpowiedź najprawdopodobniej brzmi tak. Sesja regresji hipnotycznej, czy jak wolisz - regresji duchowej, hipnozy regresyjnej, czy regresji do życia między życiami i poprzednich wcieleń, to bezpieczna, komfortowa metoda eksploracji duchowej, podczas której leżąc wygodnie na łóżku (w przypadku spotkania na Skype w komforcie oraz bezpieczeństwie Twojego domu lub mieszkania) możesz doświadczać siebie poza czasem i przestrzenią. Tak naprawdę czas jest iluzją (co udowodniła również fizyka), a "tu i teraz" możemy doświadczyć w każdym czasie i miejscu. I w przypadku regresji duchowej właśnie eksplorować możemy każdy punkt w istnieniu siebie jako nieśmiertelnej duszy. Mamy możliwość dotarcia do wiedzy, którą nosimy w sobie cały czas.

Intuicja i jej rola w trakcie sesji

Intuicja jest głosem naszej duszy. A przejawia się ona poprzez przeczucia, poczucie ekscytacji, zaciekawienia danym tematem, kwestią, możliwością. Jeżeli odczuwasz ekscytację, zaciekawienie, zainteresowanie tematem to najprawdopodobniej Twoja dusza właśnie komunikuje Ci, że nadszedł czas, aby te doświadczenie stało się częścią Twojej drogi i sesja hipnozy regresyjnej mogła pomóc Ci w czymkolwiek, do czego chciałbyś/chciałabyś dążyć, co rozwinąć, w czym sobie pomóc, co zmienić, co przetransformować, co uzdrowić etc. Wymieniać można w nieskończoność tak naprawdę. Jeżeli zatem się wahasz to zachęcam Cię do tego, aby podjąć decyzję w kierunku swojego własnego samorozwojowi, który nie jednokrotnie jest drogą transformacji i uzdrowienia sam w sobie. Jeżeli nadal się wahasz zapraszam Cię do podjęcia decyzji, uczynienia pierwszego kroku w swojej własnej drodze ku rozwojowi, transformacji, uzdrowieniu, przyśpieszeniu rozwoju duchowego, pomocy w radzeniu sobie z negatywną karmą etc jak i wielu innych przypadkach.